loader

Prodej rodinné domy, 94 m² - Brumov-Bylnice - Sidonie, Bílé Karpaty

Sidonie 156, Brumov-Bylnice

Prodej rodinné domy, 94 m² - Brumov-Bylnice - Sidonie, Bílé Karpaty

Dovoluji si Vám nabídnout rodinný dům o dispozici 2+kk, který se nachází v krásném prostředí na hranici se Slovenskem v krásném prostředí lesů v oblasti Bílých Karpat v obci Sidonie. Nedaleko odsud 8 km se nachází město Brumov - Bylnice, kde je také zajištěna doprava linkovým autobusem. Nabízí se možnost dopravy vlakem, kde nejbližší zastávka vlaku je 2,5 km odsud. Pro lidi se sportovním duchem se mohou zde projíždět místní krásnou krajinou po nově vybudované cyklostezce. Turisti ocení zdejší procházky lesem. Většina místního obyvatelstva se zabývá chovatelskými a pěstitelskými aktivitami

Tato řadová chaloupka osloví zájemce, kteří hledají klid uprostřed Bílých Karpat. Nedaleko domu se můžete osvěžit v potoce Vlárka. Mezi lesem a potokem je krásný částečně oplocený pozemek v rovině, který je vhodný díky své velikosti pro chov zvířat nebo pěstitelské aktivity. Dům původně sloužil ve 20. - 30. letech minulého století pro pracovníky vyhlášené sklárny. Interiér domu si přes modernizaci některých prvků si zachovává svého původní ducha. Jsou zde kachlové kamna, které vytápí dům. Hlavní a největší místností je kuchyň s obývacím pokojem. Další menší místnost slouží jako ložnice, kde je elektrický přímotop a další kachlové kamna. Vstupní částí je chodba, kde její součástí menší komora. V komoře je bojler pro ohřívání vody a expanzivní nádoba pro čerpání vody ze studny s pitnou vodou. Součástí interiéru je modernizovaná koupelna s vanou, wc a přípojkou na pračku. Součástí domu je podkroví, kde se je vstup z venkovní části. Zde se nabízí možnost vybudování dalších místností.
Venku se nachází menší objekt pro skladování různého nářadí a věcí – jízdní kolo, sekačka na trávu apod. Cca 20 m před domem zaparkujete své vozidlo.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, rád se s Vámi setkám při prohlídce této nemovitosti. Nabídka financování prostřednictvím úvěru je samozřejmostí.

Cena:přepnout na Europřepnout na Kč1 390 000 Kč 56 276 EUR
Poznámka:včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:PD_sidonie
KategorieRodinné domy
LokalitaSidonie 156, Brumov-Bylnice
OkresZlín
Velikost2 pokoje
Plocha užitná94 m²
Plocha podlahová71 m²
Plocha pozemku1.787 m²
Plocha zastavěná86 m²
Plocha zahrady1.618 m²
Plocha dílen23 m²
Počet podlaží1
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaVenkovská
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ParkováníAno
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaStudna
Elektřina230V, 400V
OdpadSeptik
TopeníLokální tuhá paliva, Lokální elektrické

Nemovitost na mapě

Prodávající makléř

Michal Jiříček
Tel.: +420 773 288 833
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.
Michal Jiříček