loader

Prodej pozemky pro bydlení, 2 752 m² - Zlín, Velíková - pro náročné

Borovicová, Zlín

Prodej pozemky pro bydlení, 2 752 m² - Zlín, Velíková - pro náročné

Dovoluji si Vám nabídnout exkluzivní pozemek, který se nachází v příjemném prostředí u lesa ve Velíkové, která je součástí města Zlína. Jedná se lokalitu nových domů, která osloví i náročné klienty. Do 5 minut pěší chůze se dostanete k zastávce MHD, která Vás doveze až do 11 km vzdáleného centra Zlína. Cca necelých 5 km odsud se nachází vyhlášená ZOO Lešná. V místě se nachází vyhlášená Lesní školka. Pro děti školou povinné je 2 km vzdálená základní škola ve Štípě u Zlína nebo 3 km vzdálená základní škola v Lukově. V těchto obcích se nachází také mateřské školy.

Pozemek je určený pro ty, kdo hledají velký pozemek. Jeho celková výměra činí 2752 m2. Lze zde vybudovat například vysněný dům v minimalistickém stylu s rovnou střechou. Jelikož pozemek leží na konci ulice, není zde téměř žádný provoz. Navíc je situovaný tak, že na něj po celý den svítí sluníčko. Vede k němu asfaltová komunikace. U pozemku jsou všechny dostupné inženýrské sítě kromě plynu, který je vzdálen od hranice pozemku 50 m.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, rád se s Vámi setkám při prohlídce této nemovitosti. Nabídka financování prostřednictvím úvěru je samozřejmostí

Cena:přepnout na Europřepnout na Kč5 970 000 Kč 242 240 EUR
Poznámka:včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:PP_velíková_2752
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBorovicová, Zlín
OkresZlín
Plocha pozemku2.752 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace

Nemovitost na mapě

Prodávající makléř

Michal Jiříček
Tel.: +420 773 288 833
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.
Michal Jiříček