+420 773 288 833

buda-reality

Naše služby

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRODEJE, PRONÁJMU, PORADENSKÁ ČINNOST

Zprostředkování prodeje nebo pronájmu nemovitostí je jedna z mých hlavních činností, které se snažím dělat tak, aby zúčastněné strany byly spokojené nebo aby té spokojenosti tam trošku bylo. Ať se jedná o byt, dům, pozemek či komerční objekt, rád se toho ujmu. Pro mě ideální stav je vzájemná důvěra mezi mnou a klientem. Někdy se nemusí jednat o prodej či pronájem nemovitosti. Někdy i rada udělá radost, která jim pomůže se orientovat na realitním trhu.


VÝKUP, VYPLACENÍ EXEKUCE A PRODEJ

Tento druh činnosti samozřejmě vyžaduje více úsilí k tomu, aby se dostavil uspokojivý výsledek pro klienta. S tím souvisí jednání s příslušnými úřady (exekutorský úřad, katastrální úřad a další instituce) a pak následné přijatelné řešení pro klienta (insolvence, vyplacení dluhů, případný prodej nemovitost nebo výkup).


KOMPLETNÍ PRÁVNÍ SERVIS

V souvislosti realitní činností jsou samozřejmostí kvalitní smlouvy u akreditovaných advokátů. Její součástí jsou kupní smlouvy, smlouva o advokátní úschově, vyhotovení daňového příznání, , zástavní smlouvy, smlouvy o půjčce ad. Součástí právního servisu je jednání s příslušnými úřady (katastrální úřad, finanční úřad). Stručně shrnuto. Po prostudování příslušných smluv pouze podepisujete a nechávate nás pracovat na případu. V konečné fázi je vyhotovení posudku pro finanční úřad a podání daňového přiznání k příslušnému finančnímu úřadu. S asistenc&iac ute; se počítá s přepisem energií.


PORADENSKÁ ČINNOST A JEJÍ REALIZACE PŘI VÝSTAVBĚ RD NEBO REKONSTRUKCE RD či BYTU

Tento bod také patří do oboru realitní činnosti. U výstavby RD to začíná výběrem vhodného pozemku. Souběžně probíhá výběr vhodné RD domu, který Vám nejlépe vyhovuje. Tu zřejmě největším kritériem bude cena a kvalita nového RD. U rekonstrukcí se počítá s konzultací nebo příslušné zajištění podkladů, které pomohou při rekonstrukci RD nebo bytu.


FINANČNÍ SERVIS

Většina kupujících řeší svou situaci půjčkou z hypotečního úvěru či stavebního spoření. Našim partnerem financování nemovitostí je většina finačních domů.